fatdaddy

fatdaddy
Film Freak - 532 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 62% The Maltese Falcon (1941) - Rated 10 Jul 2012
40 17% Alien: Resurrection (1997) - Rated 10 Jul 2012
50 38% Beverly Hills Cop III (1994) - Rated 10 Jul 2012
80 91% Predator (1987) - Rated 05 Jul 2012
60 62% Casino (1995) - Rated 05 Jul 2012
25 1% Elektra (2005) - Rated 05 Jul 2012
55 51% Citizen Kane (1941) - Rated 05 Jul 2012
30 4% Dr. Dolittle (1998) - Rated 05 Jul 2012
20 0% The English Patient (1996) - Rated 05 Jul 2012
45 27% There's Something About Mary (1998) - Rated 05 Jul 2012