fatherb

fatherb
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 18 May 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 74% She's All That (1999) - Rated 18 May 2008
65 14% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 18 May 2008
80 56% Love Actually (2003) - Rated 18 May 2008
90 88% Top Gun (1986) - Rated 18 May 2008
90 88% Doc Hollywood (1991) - Rated 18 May 2008
90 88% Almost Famous (2000) - Rated 18 May 2008
77 43% The Wedding Planner (2001) - Rated 18 May 2008
90 88% St. Elmo's Fire (1985) - Rated 18 May 2008
88 81% About a Boy (2002) - Rated 18 May 2008
90 88% Sixteen Candles (1984) - Rated 18 May 2008