fazl

fazl
Movie Buff - 291 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% Birdman of Alcatraz (1962) - Rated 08 Mar 2014
65 11% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 08 Mar 2014
70 19% Man of Steel (2013) - Rated 18 Feb 2014
80 39% Behzat Ç. Ankara Yaniyor (2013) - Rated 17 Feb 2014
80 39% Ince Cumali (1967) - Rated 17 Feb 2014
80 39% Sleepers (1996) - Rated 14 Feb 2014
80 39% Taken 2 (2012) - Rated 14 Feb 2014
80 39% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 14 Feb 2014
60 7% A History of Violence (2005) - Rated 14 Feb 2014
100 88% La Haine (1995) - Rated 14 Feb 2014