![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fazoo | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2006
Location: USA
|

| 90 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Chinatown (1974) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Glengarry Glen Ross (1992) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Malcolm X (1992) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Raging Bull (1980) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Total Recall (1990) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |