![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fbm4 | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: May 23, 2008
Location: USA
|

| 98 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - May 23, 2008 |
| 84 | Natural Born Killers (1994) - May 23, 2008 |
| 91 | Dawn of the Dead (2004) - May 23, 2008 |
| 99 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - May 23, 2008 |
| 40 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - May 23, 2008 |
| 37 | GoldenEye (1995) - May 23, 2008 |
| 12 | Scent of a Woman (1992) - May 23, 2008 |
| 88 | Sin City (2005) - May 23, 2008 |
| 99 | City of God (2003) - May 23, 2008 |
| 94 | The Matrix (1999) - May 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |