![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fbrackat | |
![]() |
Movie Buff - 232 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Aug 12, 2008 |
| 20 | Pulse (2006) - Aug 12, 2008 |
| 89 | Gremlins (1984) - Aug 12, 2008 |
| 89 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 12, 2008 |
| 95 | The Adventures of Buckaroo Banzai Across the Eighth Dimension! (1984) - Aug 12, 2008 |
| 90 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 12, 2008 |
| 96 | 6ixtynin9 (1999) - Aug 12, 2008 |
| 97 | In the Heat of the Night (1967) - Aug 04, 2008 |
| 99 | The Guns of Navarone (1961) - Aug 04, 2008 |
| 90 | The Manchurian Candidate (2004) - Aug 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |