![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fcum | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2011
Location: Siauliai, Lithuania
|

| 78 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jul 22, 2011 |
| 66 | Blade (1998) - Jul 22, 2011 |
| 72 | Dog Day Afternoon (1975) - Jul 22, 2011 |
| 53 | Ghostbusters (1984) - Jul 22, 2011 |
| 76 | Man on Fire (2004) - Jul 22, 2011 |
| 64 | Grown Ups (2010) - Jul 22, 2011 |
| 72 | The Mummy Returns (2001) - Jul 22, 2011 |
| 70 | The Pianist (2002) - Jul 22, 2011 |
| 56 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 22, 2011 |
| 70 | L.A. Confidential (1997) - Jul 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |