Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fdc1234
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2010
Location: USA
Recent Rankings
88 V for Vendetta (2006) - Aug 29, 2010
88 Clerks II (2006) - Aug 29, 2010
85 Clerks (1994) - Aug 29, 2010
85 Dogma (1999) - Aug 29, 2010
90 Serenity (2005) - Aug 29, 2010
85 The Princess Bride (1987) - Aug 29, 2010
75 Signs (2002) - Aug 29, 2010
80 Idiocracy (2006) - Aug 29, 2010
85 The Big Lebowski (1998) - Aug 29, 2010
90 Donnie Darko (2001) - Aug 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fdc1234. Why not go rank more films, then come back and check it out again?