![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fdcrit | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | Eastern Promises (2007) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Blade (1998) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Death Wish (1974) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Spirited Away (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Island (2005) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Meet the Fockers (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Boogie Nights (1997) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Shining (1980) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Shrek (2001) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |