Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fecurtain
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
100 Spirited Away (2002) - Aug 15, 2011
100 The Dark Knight (2008) - Aug 15, 2011
100 Serenity (2005) - Aug 15, 2011
90 Dumb and Dumber (1994) - Aug 15, 2011
89 The Abyss (1989) - Aug 15, 2011
80 Ocean's Eleven (2001) - Aug 15, 2011
91 Cast Away (2000) - Aug 15, 2011
85 Rain Man (1988) - Aug 15, 2011
21 Catwoman (2004) - Aug 15, 2011
95 Finding Nemo (2003) - Aug 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fecurtain. Why not go rank more films, then come back and check it out again?