![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fedelavalle | |
![]() |
Movie Buff - 471 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2010
Location: Adrogue, Buenos Aires, Argentina
|

| 90 | Black Swan (2010) - Apr 14, 2011 |
| 100 | Prison Break: The Final Break (2009) - Apr 14, 2011 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Apr 14, 2011 |
| 80 | Volcano (1997) - Apr 14, 2011 |
| 8 | Jeepers Creepers 2 (2003) - Apr 14, 2011 |
| 80 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 14, 2011 |
| 80 | The Addams Family (1991) - Apr 14, 2011 |
| 80 | Thriller (1983) - Apr 14, 2011 |
| 41 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Apr 14, 2011 |
| 65 | The Full Monty (1997) - Apr 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |