![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fefa.assis | |
![]() |
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2007
Location: Brazil
|

| 75 | The Sum of All Fears (2002) - Jan 26, 2007 |
| 46 | Shakespeare in Love (1998) - Jan 26, 2007 |
| 57 | Pearl Harbor (2001) - Jan 26, 2007 |
| 13 | Gigli (2003) - Jan 26, 2007 |
| 79 | Dogma (1999) - Jan 26, 2007 |
| 43 | Daredevil (2003) - Jan 26, 2007 |
| 64 | Armageddon (1998) - Jan 26, 2007 |
| 87 | The Departed (2006) - Jan 26, 2007 |
| 90 | Syriana (2005) - Jan 26, 2007 |
| 60 | The Brothers Grimm (2005) - Jan 26, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |