![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
feidry | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2010
Location: martinsville, il, USA
|

| 70 | Wayne's World 2 (1993) - Jul 14, 2010 |
| 95 | Pitch Black (2000) - Jul 14, 2010 |
| 78 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jul 14, 2010 |
| 80 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 14, 2010 |
| 80 | Alien (1979) - Jul 14, 2010 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Jul 14, 2010 |
| 90 | Sphere (1998) - Jul 14, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Jul 14, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 14, 2010 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Jul 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |