feijoagirl

feijoagirl
Movie Buff - 426 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2012
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 51% Bean (1997) - Rated 16 Jun 2012
69 47% Mr. Deeds (2002) - Rated 16 Jun 2012
70 51% Maria Full of Grace (2004) - Rated 16 Jun 2012
83 73% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 16 Jun 2012
86 76% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 16 Jun 2012
1% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 16 Jun 2012
36 13% Poltergeist (1982) - Rated 16 Jun 2012
67 40% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 16 Jun 2012
89 82% Before Sunset (2004) - Rated 16 Jun 2012
67 40% Duplex (2003) - Rated 16 Jun 2012