Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
felciano
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
75 Patton (1970) - Aug 19, 2009
80 Inside Man (2006) - Aug 19, 2009
5 Dennis the Menace (1993) - Aug 19, 2009
20 Garfield (2004) - Aug 19, 2009
95 Amadeus (1984) - Aug 19, 2009
80 Tremors (1990) - Aug 19, 2009
40 Inspector Gadget (1999) - Aug 19, 2009
90 Young Frankenstein (1974) - Aug 19, 2009
70 Sin City (2005) - Aug 19, 2009
60 Ghostbusters II (1989) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with felciano. Why not go rank more films, then come back and check it out again?