![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
felipemoraes | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2007
Location: Florianópolis, Santa Catarina, Brazil
|

| 89 | Gerry (2002) - Oct 04, 2007 |
| 99 | Elephant (2003) - Oct 04, 2007 |
| 95 | Last Days (2005) - Oct 04, 2007 |
| 90 | The Insider (1999) - Oct 04, 2007 |
| 74 | Ali (2001) - Oct 04, 2007 |
| 100 | Heat (1995) - Oct 04, 2007 |
| 78 | Collateral (2004) - Oct 04, 2007 |
| 92 | Miami Vice (2006) - Oct 04, 2007 |
| 98 | The Intruder (2004) - Oct 04, 2007 |
| 91 | Trouble Every Day (2001) - Oct 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |