Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
felipesp
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2009
Location: Campinas, SP, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Inception (2010) - Nov 11, 2011
60 I Am Number Four (2011) - Nov 11, 2011
85 The Karate Kid (2010) - Oct 13, 2010
65 Alvin and the Chipmunks (2007) - Jan 27, 2010
56 Meu Tio Matou um Cara (2004) - Jan 27, 2010
30 Lula, o Filho do Brasil (2009) - Jan 27, 2010
58 Purple Violets (2007) - Jan 25, 2010
38 Funny People (2009) - Jan 25, 2010
72 S.W.A.T. (2003) - Jan 25, 2010
58 Jumper (2008) - Jan 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with felipesp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?