![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
felixzecat | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2010
Location: Ecully, France
|

| 75 | Trainspotting (1996) - May 12, 2012 |
| 70 | Dark Shadows (2012) - May 12, 2012 |
| 70 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Apr 18, 2012 |
| 75 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 18, 2012 |
| 90 | Bullhead (2011) - Apr 18, 2012 |
| 90 | A Prophet (2009) - Sep 15, 2011 |
| 90 | The Skin I Live In (2011) - Sep 04, 2011 |
| 75 | The Tree of Life (2011) - Sep 04, 2011 |
| 55 | Mulholland Drive (2001) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Midnight in Paris (2011) - May 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |