Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fellinifan
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Greece
Bio: A lover of art house and \'foreign\' movies but with eclectic tastes
Recent Rankings
74 Glory (1989) - Sep 22, 2010
82 Caché (2005) - Sep 22, 2010
79 Once (2007) - Sep 22, 2010
75 Milk (2008) - Sep 22, 2010
72 The Longest Day (1962) - Sep 22, 2010
83 Inception (2010) - Sep 22, 2010
69 Little Miss Sunshine (2006) - Sep 22, 2010
68 Reservoir Dogs (1992) - Sep 22, 2010
74 Queen Margot (1994) - Sep 22, 2010
95 The Lives of Others (2006) - Sep 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fellinifan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?