Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fenerlilker
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2010
Location: Istanbul, Turkey
Recent Rankings
82 The A-Team (2010) - Nov 23, 2010
98 The Matrix (1999) - Nov 23, 2010
88 Kingdom of Heaven (2005) - Nov 23, 2010
81 Jumanji (1995) - Nov 23, 2010
84 I Am Legend (2007) - Nov 23, 2010
92 [Rec] (2007) - Nov 23, 2010
75 Sinav (2006) - Nov 23, 2010
89 The Mask (1994) - Nov 23, 2010
85 Namuslu (1985) - Nov 23, 2010
87 P.S. I Love You (2007) - Nov 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fenerlilker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?