Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ferked
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
71 Exterminator 2 (1984) - May 08, 2012
70 The Exterminator (1980) - May 08, 2012
79 Evil Aliens (2005) - May 03, 2012
11 Taxi (2004) - May 03, 2012
0 Gigli (2003) - May 03, 2012
11 Black Knight (2001) - May 03, 2012
12 xXx: State of the Union (2005) - May 03, 2012
86 Sleepaway Camp (1983) - May 03, 2012
81 Pandorum (2009) - May 03, 2012
90 August Underground (2001) - May 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ferked. Why not go rank more films, then come back and check it out again?