![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ferne | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Up (2009) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Toy Story 2 (1999) - Jul 18, 2009 |
| 70 | Bring It On (2000) - Jul 18, 2009 |
| 50 | The Craft (1996) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Clerks (1994) - Jul 18, 2009 |
| 70 | Meet Joe Black (1998) - Jul 18, 2009 |
| 0 | The Hot Chick (2002) - Jul 18, 2009 |
| 95 | The Princess Bride (1987) - Jul 18, 2009 |
| 90 | Lilo & Stitch (2002) - Jul 18, 2009 |
| 70 | Pocahontas (1995) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |