![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ferrari33i | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Sep 11, 2007 |
| 94 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 11, 2007 |
| 94 | Zodiac (2007) - Sep 11, 2007 |
| 86 | Thank You for Smoking (2006) - Sep 11, 2007 |
| 81 | The Avengers (1998) - Sep 11, 2007 |
| 80 | The Replacements (2000) - Sep 11, 2007 |
| 79 | Shallow Hal (2001) - Sep 11, 2007 |
| 65 | Christmas with the Kranks (2004) - Sep 11, 2007 |
| 83 | Arsenic and Old Lace (1944) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |