Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
festford
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Trading Places (1983) - Dec 29, 2009
95 Ocean's Twelve (2004) - Dec 29, 2009
80 American History X (1998) - Dec 29, 2009
95 Mystic River (2003) - Dec 29, 2009
99 Dark City (1998) - Dec 29, 2009
100 Unforgiven (1992) - Dec 29, 2009
100 Small Soldiers (1998) - Dec 29, 2009
94 Saving Private Ryan (1998) - Dec 29, 2009
100 American Beauty (1999) - Dec 29, 2009
98 The Godfather: Part II (1974) - Dec 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with festford. Why not go rank more films, then come back and check it out again?