Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
feverblue
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2012
Location: Albuquerque, NM, USA
Recent Rankings
72 T4 School of Rock (2003) - Apr 02, 2012
78 T5 Dante's Peak (1997) - Apr 02, 2012
98 T10 Dawn of the Dead (1978) - Apr 02, 2012
95 T8 Pulp Fiction (1994) - Apr 02, 2012
97 T9 JFK (1991) - Apr 02, 2012
40 T1 Final Destination 3 (2006) - Apr 02, 2012
88 T7 Shaun of the Dead (2004) - Apr 02, 2012
95 T8 Saturday Night Fever (1977) - Apr 02, 2012
52 T2 Jennifer's Body (2009) - Apr 02, 2012
65 T3 The Reaping (2007) - Apr 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with feverblue. Why not go rank more films, then come back and check it out again?