Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
feyy
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2009
Location: Canakkale, Turkey
Recent Rankings
80 Lovelorn (2005) - Jun 27, 2011
80 The Truman Show (1998) - Jun 27, 2011
70 Nine (2009) - Jun 26, 2011
4 Going the Distance (2010) - Jun 25, 2011
70 Doodlebug (1997) - Jun 24, 2011
80 A Woman Is a Woman (1961) - Jun 24, 2011
80 Cría cuervos (1976) - Jun 23, 2011
70 Rabbits (2002) - Jun 23, 2011
80 Factory Girl (2006) - Jun 22, 2011
50 30 Days of Night (2007) - Jun 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with feyy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?