![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fezenstein | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Maniac (1980) - Aug 15, 2007 |
| 55 | Bride of Re-Animator (1990) - Aug 15, 2007 |
| 60 | Imprint (2006) - Aug 15, 2007 |
| 0 | Return of the Living Dead: Necropolis (2005) - Aug 15, 2007 |
| 55 | The Roost (2005) - Aug 15, 2007 |
| 35 | Halloween: The Curse of Michael Myers (1995) - Aug 15, 2007 |
| 35 | The Crazies (1973) - Aug 15, 2007 |
| 35 | Silver Bullet (1985) - Aug 15, 2007 |
| 0 | House of the Dead (2003) - Aug 15, 2007 |
| 30 | Blood Feast (1963) - Aug 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |