![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ffiamma | |
![]() |
Cinema Addict - 1537 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: Rome, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | Le concert (2009) - Jan 13, 2011 |
| 30 | La prima cosa bella (2010) - Jan 13, 2011 |
| 48 | Personal Velocity (2002) - Jan 13, 2011 |
| 40 | The Lovely Bones (2009) - Jan 13, 2011 |
| 48 | Invictus (2009) - Jan 13, 2011 |
| 48 | An Education (2009) - Jan 13, 2011 |
| 40 | Lourdes (2009) - Jan 13, 2011 |
| 60 | Mary and Max (2009) - Jan 13, 2011 |
| 45 | Shutter Island (2010) - Jan 13, 2011 |
| 30 | I Am Love (2010) - Jan 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |