fgask

fgask
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2012
Location: Nice, PACA, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 61% Gangs of Wasseypur (2012) - Rated 02 Feb 2020
70 61% Klaus (2019) - Rated 02 Feb 2020
33 0% The Emoji Movie (2017) - Rated 02 Feb 2020
75 76% Border (2018) - Rated 02 Feb 2020
82 91% Shoplifters (2018) - Rated 02 Feb 2020
80 86% Parasite (2019) - Rated 02 Feb 2020
85 94% Das Boot (1985) - Rated 23 Nov 2012
70 61% The Day of the Jackal (1973) - Rated 23 Nov 2012
72 72% Waltz with Bashir (2008) - Rated 23 Nov 2012
80 86% Nosferatu the Vampyre (1979) - Rated 23 Nov 2012