![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fgtn | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2011
Location: istanbul, Turkey
|

| 95 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 27, 2011 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Jan 27, 2011 |
| 95 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jan 27, 2011 |
| 90 | Bunny and the Bull (2009) - Jan 27, 2011 |
| 80 | The Illusionist (2010) - Jan 27, 2011 |
| 95 | War Photographer (2001) - Jan 27, 2011 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 27, 2011 |
| 85 | The Ice Storm (1997) - Jan 26, 2011 |
| 90 | Buffalo '66 (1998) - Jan 26, 2011 |
| 50 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jan 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |