![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fhanel01 | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2006
Location: USA
|

| 75 | TMNT (2007) - Apr 15, 2007 |
| 88 | Music and Lyrics (2007) - Apr 15, 2007 |
| 90 | The Departed (2006) - Feb 17, 2007 |
| 79 | Liar Liar (1997) - Dec 31, 2006 |
| 66 | Date Movie (2006) - Dec 31, 2006 |
| 95 | Love Actually (2003) - Dec 31, 2006 |
| 88 | The Big Hit (1998) - Dec 31, 2006 |
| 71 | Napoleon Dynamite (2004) - Dec 31, 2006 |
| 88 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 31, 2006 |
| 88 | Insomnia (2002) - Dec 31, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |