![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fichtlm | |
![]() |
Movie Buff - 389 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: USA
|

| 55 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Jun 14, 2009 |
| 100 | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Jun 14, 2009 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jun 14, 2009 |
| 65 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Jun 14, 2009 |
| 75 | Men in Black (1997) - Jun 14, 2009 |
| 75 | Rounders (1998) - Jun 14, 2009 |
| 70 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jun 14, 2009 |
| 70 | The Addams Family (1991) - Jun 14, 2009 |
| 65 | Porky's (1982) - Jun 14, 2009 |
| 50 | Pineapple Express (2008) - Jun 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |