![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fiddlebits | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2012
Location: California, USA
|

| 76 | La Femme Nikita (1990) - Jan 14, 2012 |
| 81 | Taken (2009) - Jan 14, 2012 |
| 96 | There Will Be Blood (2007) - Jan 14, 2012 |
| 74 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 14, 2012 |
| 72 | Conan the Barbarian (1982) - Jan 14, 2012 |
| 78 | Mars Attacks! (1996) - Jan 14, 2012 |
| 81 | Closer (2004) - Jan 14, 2012 |
| 84 | Hotel Chevalier (2007) - Jan 14, 2012 |
| 75 | Thor (2011) - Jan 14, 2012 |
| 82 | Caddyshack (1980) - Jan 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |