![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fiddledeedee | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2006
|

| 62 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 82 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 78 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Birdcage (1996) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Bowfinger (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |