![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fido | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2010
Location: Prague, Czech Republic
|

| 90 | Black Cat, White Cat (1998) - Oct 02, 2010 |
| 90 | The Expendables (2010) - Sep 29, 2010 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Sep 29, 2010 |
| 70 | Con Air (1997) - Sep 29, 2010 |
| 85 | Spirited Away (2002) - Sep 29, 2010 |
| 60 | Terminator Salvation (2009) - Sep 29, 2010 |
| 75 | Videodrome (1983) - Sep 29, 2010 |
| 90 | Cast Away (2000) - Sep 29, 2010 |
| 95 | Into the Wild (2007) - Sep 29, 2010 |
| 50 | 2012 (2009) - Sep 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |