![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fifteen | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Slovakia
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Antitrust (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |