![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmaffinity | |
![]() |
Criticker Zealot - 10372 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 66 | Made in Dagenham (2010) - Feb 10, 2012 |
| 62 | Le petit Nicolas (2009) - Feb 10, 2012 |
| 51 | Ironclad (2011) - Feb 10, 2012 |
| 46 | The Keep (1983) - Feb 10, 2012 |
| 52 | Dumbland (2002) - Feb 10, 2012 |
| 43 | (T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004) - Feb 10, 2012 |
| 63 | Air Doll (2009) - Feb 10, 2012 |
| 72 | Call Northside 777 (1948) - Feb 10, 2012 |
| 54 | Freakonomics (2010) - Feb 10, 2012 |
| 67 | Grey Gardens (2009) - Feb 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |