Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
filmci
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2011
Location: İstanbul, Turkey
Recent Rankings
55 Big Stan (2007) - Jan 17, 2011
90 Superbad (2007) - Jan 14, 2011
Mini-Review: Just realistic and comic.
90 Hard Candy (2005) - Jan 11, 2011
Mini-Review: Sinemada izlemi%u015Ftim. %u015Ea%u015F%u0131rt%u0131c%u0131yd%u0131, iyi kurgulanm%u0131%u015F.
77 Deliver Us from Eva (2003) - Jan 09, 2011
79 Blonde and Blonder (2007) - Jan 08, 2011
100 The Party (1968) - Jan 07, 2011
80 The Robber (2010) - Jan 07, 2011
84 Death Bell (2008) - Jan 05, 2011
95 Domino (2005) - Jan 05, 2011
90 A Scanner Darkly (2006) - Jan 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with filmci. Why not go rank more films, then come back and check it out again?