Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum UK TV Film Recommendations
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
filmcricket
Criticker Zealot - 5978 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: Saskatoon, SK, Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 The Art of the Steal - Mar 05, 2010
54 The Good Guy - Mar 05, 2010
75 Lourdes - Mar 05, 2010
61 The Yellow Handkerchief - Mar 05, 2010
52 Brooklyn's Finest - Mar 05, 2010
60 Alice in Wonderland - Mar 05, 2010
63 The Crazies - Feb 26, 2010
36 Cop Out - Feb 26, 2010
54 North Face - Feb 26, 2010
80 A Prophet - Feb 26, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with filmcricket. Why not go rank more films, then come back and check it out again?