![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmgirl79 | |
![]() |
Cinema Addict - 1486 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Adventureland (2009) - Jan 31, 2010 |
| 60 | Manic (2001) - Jan 31, 2010 |
| 65 | Wild Reeds (1994) - Jan 31, 2010 |
| 70 | Strayed (2003) - Jan 31, 2010 |
| 75 | The Wackness (2008) - Jan 31, 2010 |
| 100 | Badlands (1973) - Jan 31, 2010 |
| 90 | Pontypool (2008) - Jan 31, 2010 |
| 90 | My Life as a Dog (1985) - Jan 31, 2010 |
| 50 | My Bloody Valentine (1981) - Jan 31, 2010 |
| 50 | May (2002) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |