![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmkjell | |
![]() |
Cinema Addict - 1546 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2011
Location: Norway
|

| 52 | The Dictator (2012) - May 25, 2012 |
| 69 | Adaptation. (2002) - May 20, 2012 |
| 77 | In the Heat of the Night (1967) - May 13, 2012 |
| 46 | The Veteran (2011) - May 07, 2012 |
| 18 | Wrath of the Titans (2012) - May 02, 2012 |
| 13 | Rollerball (2002) - May 02, 2012 |
| 63 | Hugo (2011) - Apr 09, 2012 |
| 21 | John Carter (2012) - Apr 07, 2012 |
| 66 | The Hunger Games (2012) - Apr 07, 2012 |
| 31 | The Dilemma (2011) - Mar 29, 2012 |
| Actors | Jim Carrey Lloyd Bridges |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |