![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmkritik | |
![]() |
Movie Buff - 380 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2008
Location: saukville, wi, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Final Destination 2 (2003) - Aug 17, 2009 |
| 95 | Must Love Dogs (2005) - Aug 17, 2009 |
| 87 | Boys Don't Cry (1999) - Aug 17, 2009 |
| 79 | American Pie (1999) - Aug 17, 2009 |
| 94 | Awakenings (1990) - Aug 17, 2009 |
| 86 | Duplex (2003) - Aug 17, 2009 |
| 87 | Push (2009) - Aug 16, 2009 |
| 92 | He's Just Not That Into You (2009) - Aug 16, 2009 |
| 94 | 17 Again (2009) - Aug 16, 2009 |
| 90 | Up (2009) - Aug 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |