Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
film.meter
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2011
Location: Germany
Recent Rankings
75 Being John Malkovich (1999) - Feb 12, 2011
85 Gran Torino (2008) - Feb 12, 2011
95 Adam's Apples (2005) - Feb 10, 2011
78 Charlie Wilson's War (2007) - Feb 10, 2011
92 Unbreakable (2000) - Feb 10, 2011
93 Sleepy Hollow (1999) - Feb 10, 2011
90 The Fifth Element (1997) - Feb 10, 2011
80 Big Fish (2003) - Feb 10, 2011
55 Kung Fu Panda (2008) - Feb 10, 2011
92 The Jackal (1997) - Feb 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with film.meter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?