![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmsensei | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2011
Location: USA
|

| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jan 04, 2012 |
| 95 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jan 04, 2012 |
| 95 | Once Upon a Time in America (1984) - Jan 04, 2012 |
| 90 | Thief (1981) - Jan 04, 2012 |
| 75 | Rocky (1976) - Jan 04, 2012 |
| 80 | To Live and Die in L.A. (1985) - Jan 04, 2012 |
| 85 | Bottle Rocket (1996) - Jan 04, 2012 |
| 85 | Donnie Brasco (1997) - Jan 04, 2012 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - Jan 04, 2012 |
| 95 | Oldboy (2003) - Jan 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |