![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
filmspit | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
|

| 80 | Neseli günler (1978) - Sep 16, 2009 |
| 88 | Alfie (1966) - Feb 04, 2009 |
| 62 | Spider-Man 2 (2004) - Feb 04, 2009 |
| 88 | Donnie Brasco (1997) - Feb 04, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 04, 2009 |
| 84 | The Butterfly Effect (2004) - Feb 04, 2009 |
| 94 | Donnie Darko (2001) - Feb 04, 2009 |
| 64 | Daredevil (2003) - Feb 04, 2009 |
| 83 | Secretary (2002) - Feb 04, 2009 |
| 73 | The Matrix Reloaded (2003) - Feb 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |