![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
findlac | |
![]() |
Cinema Addict - 1096 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Howl (2010) - Jan 29, 2010 |
| 45 | The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006) - Jul 12, 2009 |
| 40 | All of Me (1984) - Jul 12, 2009 |
| 75 | Zulu (1964) - Jul 12, 2009 |
| 80 | Fantasia (1940) - Jul 12, 2009 |
| 65 | Citizen Kane (1941) - Jul 12, 2009 |
| 60 | The Unbearable Lightness of Being (1988) - Jul 12, 2009 |
| 60 | It Came from Outer Space (1953) - Jan 09, 2009 |
| 45 | Sudden Impact (1983) - Jan 09, 2009 |
| 45 | Tightrope (1984) - Jan 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |