![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
findlay81 | |
![]() |
Film Freak - 535 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2012
|

| 68 T7 | Psycho (1960) - Mar 11, 2012 |
| 60 T5 | Sunshine (2007) - Mar 11, 2012 |
| 60 T5 | 127 Hours (2010) - Mar 11, 2012 |
| 50 T2 | Whatever Works (2009) - Mar 11, 2012 |
| 50 T2 | Phenomenon (1996) - Mar 11, 2012 |
| 70 T8 | The Elephant Man (1980) - Mar 11, 2012 |
| 58 T4 | The Prestige (2006) - Mar 11, 2012 |
| 68 T7 | Face/Off (1997) - Mar 11, 2012 |
| 55 T3 | Life Is Beautiful (1997) - Mar 11, 2012 |
| 58 T4 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Mar 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,057,000 Movie Rankings and Counting... |