![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fingernail | |
![]() |
Film Freak - 555 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Spanglish (2004) - May 23, 2010 |
| 100 | A Nightmare on Elm Street (2010) - May 23, 2010 |
| 70 | Rocky IV (1985) - Mar 28, 2010 |
| 75 | Miller's Crossing (1990) - Mar 28, 2010 |
| 0 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Mar 28, 2010 |
| 50 | The Net (1995) - Mar 28, 2010 |
| 75 | Final Destination (2000) - Mar 28, 2010 |
| 60 | Night at the Museum (2006) - Mar 28, 2010 |
| 90 | The Aviator (2004) - Mar 28, 2010 |
| 90 | Sarah Silverman: Jesus is Magic (2005) - Mar 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |