Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
firehorse
Movie Buff - 366 Films Ranked
Member Since: May 31, 2009
Location: nyc, ny, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: I love foreign films.
Recent Rankings
92 Wedding Daze (2006) - Jan 03, 2010
8 Halloween (1978) - Nov 28, 2009
11 The Eye (2008) - Nov 28, 2009
6 Begotten (1991) - Nov 28, 2009
15 Constantine (2005) - Nov 28, 2009
15 Predator 2 (1990) - Nov 28, 2009
3 The Evil Dead (1981) - Nov 28, 2009
7 Eyes Without a Face (1960) - Nov 28, 2009
6 Children of the Corn (1984) - Nov 28, 2009
4 Wolfen (1981) - Nov 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with firehorse. Why not go rank more films, then come back and check it out again?