Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 1000 rankings
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fireplacer
Film Freak - 653 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2012
Location: Dublin, Ireland
Recent Rankings
68 T3 Spaceballs (1987) - Jun 01, 2013
73 T5 Parked (2010) - May 14, 2013
68 T3 A Perfect Getaway (2009) - May 14, 2013
66 T3 Nightbreed (1990) - May 10, 2013
69 T3 Alex Cross (2012) - May 10, 2013
71 T4 Westworld (1973) - May 09, 2013
82 T10 The Razor's Edge (1984) - May 09, 2013
68 T3 The Saint of Fort Washington (1993) - Apr 30, 2013
67 T3 The Life Before Her Eyes (2007) - Apr 30, 2013
55 T1 For Pete's Sake (1974) - Apr 27, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fireplacer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
fireplacer's Favorite...